2021 жылдың 28 сәуірінде “Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті” КЕАҚ “Қалыпты физиология” кафедрасының тарихында алғаш рет Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған халықаралық студенттік пәндік онлайн – Олимпиадасы 12 – Қазақстан Республикасы, Ресей Федерациясы, Украина, Қырғызстан және Өзбекстан Республикасы медициналық оқу орындары арасында WebEx платформасында өткізілді.
Олимпиадаға 2-3 курс студенттері қатысты, олар ТМД-ның әртүрлі медициналық университеттерінің 6 студентінен 7 команда құрамына кірді, сондай-ақ 5 ЖОО-дан (Саратов, Пермь, Украина, Семей және Ақтөбе) ПОҚ қазылар алқасы ретінде қатысты.
Олимпиада қорытындысы бойынша 4 команда жүлделі орындарға ие болды:

I орын – «Охотники за дофамином» командасы.

1. Мұхамедқали Әділмырза Ержанұлы – С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті.

II орын – 2 команда.
«Ученики Павлова» командасы
6. Айтмуханбет Дарын – С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті.