2021 жылы 28 мамырда «Біз біргеміз» бағдарламасын іске асыру шеңберінде С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық университетінің, No2 жалпы дәрігерлік практика кафедрасының қызметкерлері кафедра меңгерушісі к.м.н., доцент Нурсеитова Л.А., ассистентами Латкина К.С., Жадыкова А.Ж., Таджибаева К.Б., Жакупбаева Э.У., доцент Смагулова А.Б., Аринова  А.Н., Шопабаев Н.Б., Муратов Е.Ж., Жукембаева А.М.. Интерндермен бірге олар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығының балалар бөлімінде қайырымдылық акциясын өткізді.