«Жалпы медицина» мамандығының 1 курс студенттерімен кездесу.

04.05.2022ж. күні Жалпы медицина-1 мектебінің деканы С.Х. Измайлова «Жалпы медицина» мамандығының 1 курс студенттерімен “Concordia” театрында, студенттердің аралық аттестацияға дайындығы туралы кездесуі өтті. Аталған кездесуге Анатомия кафедрасының меңгерушісі Ахмад Н.С., Гистология кафедрасының меңгерушісі Ергазина М.Ж., Ақпараттық -коммуникациялық технологиялар кафедрасының меңгерушісі Ажибекова Ж.Ж., Молекулалық биология және медициналық генетика кафедрасының меңгерушісі Молдакарызова А.Ж., Тілдер кафедрасының оқу ісінің меңгерушісі Тилембаева А.А., Химия кафедрасының оқу ісінің меңгерушісі Алмабаева А.А., және Тіркеуші кеңсе бөлімінің бастығы Набиева Г.С., Кітапхана жетекшісі Модовов Н.А. қатысты. Кездесуде оқу үрдісі, емтихан ережелері және академиялық адалдық туралы қайталанып айтылып өтті.