Жас Отан ЖҚ мүшесі Әбжан Нұрай Жеңісқызы «Елбасы Медалімен» марапатталды

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының Қоры және “Елбасы Академиясы” корпоративті қоры “Еl Umiti» бастамасының аясында жүзеге асырылған «Елбасы медалі» бағдарламасында «Қола» деңгейі бойынша қатысып өз белсенілігін көрсеткен С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медицина университеті Жалпы медицина мектебінің 3 курс студенті, университет белсендісі, Жас Отан ЖҚ мүшесі Әбжан Нұрай Жеңісқызы «Елбасы Медалімен» марапатталды.Қазіргі таңда Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 249 қаулысы негізінде бекітілген «Он төрт жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар мен жастарды патриоттық танытқаны және белсенді азаматтық ұстанымы үшін ерекшелік белгісімен наградтау қағидаларын» орындау максатында еліміздің ең ауқымды челленджі болып саналатын “ЕЛБАСЫ МЕДАЛІ” бағдарламасы бұдан әрі – бағдарлама) Алматы қаласы бойынша басталғандығын мәлімдейміз.

Жас Отан ЖҚ мүшесі Әбжан Нұрай Жеңісқызы «Елбасы Медалімен» марапатталды