Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысы

Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасында (жетекші: Абдразакова Н.А.) «Ибн-Сина» студенттік үйірмесі жұмыс жасайды. Үйірменің жоспары бойынша танымал мәдениет қызметкерлерімен, ғалымдармен кездесулер ұйымдастырылады. Үйірме жұмысы барысында философтармен, әлеуметтанушылармен, саясаттанушылармен , тарихшылармен дөңгелек үстелдер өткізіледі. Үйірме мүшелері жыл сайын Республикалық пәндік олимпиадаларға белсенді қатысады. Кафедра оқытушыларының жетекшілігімен студенттер Халықаралық, республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияларға мақалаларымен қатысады.
Республикалық және халықаралық деңгейде ғылыми конкурстар, конференцияларда баяндамамен қатысқан білім алушылар туралы ақпарат
1. Ұлы тұлға-С.Ж.Асфендияров мұрасы. «Ұлы даланың біртуар тұлғалары»
тақырыбында студенттердің ғылыми конференциясы. Тұран университеті, Алматы қ., 27 қараша, 2020, Д.Тоқтарбек, жетекшісі: Жолдыбаева С.А. ЖМ 20-006-01. ІІ дәрежелі диплом.
2. Ұлы тұлға-С.Ж.Асфендияров мұрасы. «Ұлы даланың біртуар тұлғалары» тақырыбында студенттердің ғылыми конференциясы. Тұран университеті, Алматы қ., 27 қараша, 2020. А.Оразалина, жетекшісі: Жолдыбаева С.А., ЖМ 20-006-01. ІІ дәрежелі диплом.
3. Ұлы даланың рухани ұстазы-Әбу Насыр әл-Фараби. «Ұлы даланың біртуар тұлғалары» тақырыбында студенттердің ғылыми конференциясы. Н.Аралбай,
жетекшісі: Илгидаева С.М., ЖМ 20-006-01. Тұран университеті, Алматы қ.,
27 қараша, 2020, диплом.
4. Ұлы даланың рухани ұстазы-Әбу Насыр әл-Фараби., «Ұлы даланың біртуар тұлғалары» тақырыбында студенттердің ғылыми конференциясы. ЖМ 20-006-01. П.Пірімжанова, жетекшісі: Илгидаева С.М., Тұран университеті, Алматы қ.,
27 қараша, 2020, диплом.
5. «Әл-Фараби және этикалық мәселелер», Әбу Насыр әл- Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына арналған «Әл-Фараби және қазіргі заман» атты. Халықаралық байқауы. ЖМ20-009 -01 А. Тәукебаева, ғылыми жетекші: Жолдыбаева С.А., 15 қазан, 2020, Алғыс хат, сертификат.

Білім алушылардың қатысуымен ғылыми олимпиадалар, викториналар және конкурстар туралы ақпарат
1. «Студенты-медики и преподаватели читают стихи читают стихи», «Заметался пожар голубой» Авторы: Сергей Есенин Киевский НМУ им.О.Богомольца, Стоматология мектебі, 2 курс, Али Хава, Ноябрь-декабрь
2020, ІІІ-орын
2. «Студенты-медики и преподаватели читают стихи», «Я научилась просто мудро жить» Авторы: Анна Ахматова. Фармация мектебі,ФӨТ, 2 курс Бауыржан Аружан Ноябрь-декабрь 2020, Киевский НМУ им.О.Богомольца, Алғыс хат
3. «Студенты-медики и преподаватели читают стихи», «Письмо к женщине» Авторы:Сергей Есенин, Фармация мектебі,ФӨТ, 2 курс, Баратова Улболсын. Ноябрь-декабрь 2020, Киевский НМУ им.О.Богомольца, Алғыс хат
4. «Студенты-медики и преподаватели читают стихи», «Отложите дела хоть на время» Авторы:Илья Евтеев. Фармация мектебі,ФӨТ, 2 курс Турлыбекова Жанэль. Ноябрь-декабрь 2020, Киевский НМУ им.О.Богомольца. Алғыс хат
5. «Студенты-медики и преподаватели читают стихи». «Я помню чудное мгновение» Авторы:А.С.Пушкин. Фармация мектебі,ФӨТ, 2 курс Бақдаулет Аячжан. Ноябрь-декабрь 2020, Киевский НМУ им.О.Богомольца. Алғыс хат
6. «Асфендияров мұрасы» атты тарих пәнінен интеллектуалды олимпиада», Олимпиада 5 кезеңнен тұрды: I-кезең «Сәлемдесу», II-кезең «Кокпар», III-кезең «Полиглот», IV-кезең шешендік шеберлік сайыс, V-кезең «Жорға». Стоматология, Фармация, Жалпы медицина, Педиатрия мектептері мен Халықаралық медицина факультеті. «Алаш ұрпақтары» , «Миллениум» , «Эверест», С.Ж. Асфендияров атындағы КазҰМУ, 04.12.2019, 5 корпус, 2 ауд.
-орын «Алаш ұрпақтары» жалпы медицина мектебі,
ІІ-орын Халықаралық медицина мектебінің студенттері
ІІІ-орын «Эверест», Педиатрия мектебініңстуденттері иеленді