«Халықаралық достастық – болашақтың бастауы» тақырыбында өткізілген дөңгелек стөл туралы ЕСЕП

Анатомия кафедрасының аға кураторы Абиырова Назым Бейсеновнаның ұйымдастыруымен  анатомия кафедрасында 2022 жылы наурыз айының 26 күні №2 аудиторияда сағат 10.00 да 2 курс ММФ студенттерінің қатысуымен ағылшын тілінде Қазақстан Республикасының 30 – жылдығының аясында «Халықаралық достастық – болашақтың бастауы» тақырыбында дөңгелек стөл өткізілді. Дөңгелек стөлге кафедра ПОҚ және кураторлары (Ахмад Н.С., Искиндирова А.М., Искакова Л.А., Тукибаев Ж.А., Абиырова Н.Б., Мусина М.С., Сыздыков Д.М.,Исабекова Т.К., Дармен Н.Ж., Мадраимова З.А., Абдыкеримова К.Б., Курбаниязова С.С., Келимбетова Ж.Т.).  Ис шараның басында шара жүргізушілері Aroash Showkat  және Mohammad Adnan Buhroo халықаралық достастық күнімен кафедра оқытушыларын және қатысушы студенттерді құттықтап шықты және  өздерінің дайындаған ұлттық өнерлерін көрсетті. Іс шараға белсене атсалысқан 2 курс ММФ студенттері:  RAJAT MISHRA, DIVYANSH JAIN, ATSUKO,   BEAUTY KUMARI, AREEBA NAFEES KHAN, ARNAV PATHAK, FAIZAN KHAN, ANJALI ANTHONY, ANSHUMAN SINGH, RAJENDRA MALVIYA, YASH BARAIYA, ISHITA RAGHAV, PRIYANKA MEENA, SUJATA, FAIZ ALI. Іс шараның соңында кафедра доценті Исабекова Толкын Кадыржановна өз сөзімен алғыс айтып аяқтады. Іс шара жоғары деңгейде өтті, студенттер риза болып қайтты.