«Ұлттық  тәрбиенің заманауи үлгісі» атты Наурыз мерекесіне орай ұйымдастыралған пікір-талас дөңгелек үстелге есебі

2024 жылдың 19 наурыз күні ЖММ-1 ЖМ22-013, ЖМ22-014  топ студенттері мен топ эдвайзері Искакова У.Б. ұйымдастыруымен микробиология кафедрасында «Ұлттық  тәрбиенің заманауи үлгісі» атты наурыз мерекесіне орай ұйымдастыралған пікір-талас дөңгелек үстел өткізілді. Қатыскандар саны 24 студент.

Бұл іс-шараға кафедраның лектор, ЖМ22-013, топ эдвайзері ЖМ22-014 лектор Искакова У.Б., кафедра профессоры Мустафина К.К., доцент Таурбаева Н.Т., ассистент Аманжол А. және тәрбие жұмысына жауапты Нургазина Г.С. қатысты.                            Ұлттық тәрбие – еліміздің бет-бейнесі, рухани болмысы, ақыл-ойы парасаты. Өркениетті ұлт алдымен тарихымен,мәдениетімен,ұлтын ұлықтаған ұлы тұлғалармен, әлемдік мәдениеттің алтын қорына қосқан үлкенді-кішілі үлесімен мақтанады.